Neden Orijinal Ürün Almalıyız ?

Aman dikkat, çakma tabir edilen kalite açısından orijinali ile karşılaştırılamayan, oyunlarımızın ruhunu da çalan kopya ürünler piyasada dolaşmakta! Oyunlarımızın sıra dışı yüksek kalitesinden kaynaklanan çok uzun kullanım süresi ve oyunun oynanmasından alınan keyif, heyecan ve beraberinde gelen yoğun oynama isteği de hesaba katıldığında orijinal ürün en ekonomik ürün olmaktadır. Dolayısı ile bir oyunun yıl bazında gerçek maliyeti aşağıdaki formül ile hesaplanabilir:

 
Abalone oyunu örneğinde Orijinal ürün kopyalarından 53 kat ekonomiktir;

 

 

7 yaş ve üzeri her yaşın oynayabileceği Abalone oyununda, orijinal ürün en az 30 yıl kullanılabilirken kopya ürünlerde çoğu zaman kullanım süresi 1 yıldan kısadır. (Bizlere gelen müşteri geri bildirimlerinden kopya ürünlerdeki kötü kimyasal kokular, oyun bileşenlerinin sorunları –topların itilmesinde karşılaşılan sorunlar oyuncuları oyundan soğutmakta- malzeme ve işçilik kalitesizliğinden kaynaklanan diğer sorunlar nedeni ile daha ilk yıl dolmadan kopyaların atıl hale geldiğini anlıyoruz.) Oyuncular açısından ise oyunu oynarken alınan oynama isteği, heyecan, keyif katsayısı ise orijinal üründe 10 üzerinden 10 olurken kopyalarda en çok 2 olmaktadır.

Sonuçta Orijinal Ürün Her Açıdan Avantajlıdır.

%100 GÜVENLİ ALIŞVERİŞ

Tüm alışverişlerinizde güvenle ödeme sağlayabilirsiniz.

%100 ORİJİNAL ÜRÜNLER

Tüm ürünlerimiz ilgili üreticiden size orijinal olarak satılır.

KREDİ KARTIYLA ÖDEME

Tüm alışverişlerinizde kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

Kolay alışveriş ve Uygun Ödeme Seçenekleri!

Pratik ve hızlı alışveriş yapabilmeniz için tasarımımız profesyonel ekipler tarafından yönetilmektedir. Ürünlerimiz sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda, kullanıcı testlerinden geçerek sunulmaktadır. Doğru yönlendirme ile aramış olduğunuz ürüne, hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlamaktayız. Satın almak istediğiniz ürüne kolaylıkla ulaşabilir ve en uygun ödeme seçeneğini seçerek alışverişinizi sonlandırabilirsiniz.

Yeni Sahra, İnönü Cd. No:93 Şimşek Plaza Kat:3 PK:34746 Ataşehir/İstanbul

+90 216 481 81 79
egitiminpusulasi@gmail.com
E-Bülten Aboneliği
    Sosyal Medya'da Takip Et

Bu sitenin tüm hakları saklıdır.

Bu sitenin altyapısı iMağaza E-Ticaret tarafından sağlanmaktadır.